Náš cool tým

Kateřina Šťastná Kolínová

Kateřina Šťastná Kolínová

CEO & kadeřnice senior

Blondýnky jsou Káti nejoblíbenější disciplínou a kromě toho si u ní můžete nechat vlásky prodloužit. Její znalost všeho, co je v kadeřnickém světě znát potřeba, je tak jedinečná, že si v roce 2012 otevřela salon, do kterého se klientky vracejí i z těch nejzazších koutů republiky.

V roce 2016 získala 2. místo v soutěži TVA v kategorii COLORISTA ROKU, v roce 2009 pak 1. místo v mezinárodní soutěži v prodlužování vlasů.

Denisa Hnátková

Denisa Hnátková

Kadeřnice senior

Nůžky, bohaté kadeřnické zkušenosti a nejžhavější trendy k nám Denča dovezla až z Londýna. Preciznost není nikomu tak vlastní, stejně jako dokonalá pevnost střihu a jemnost melíru. Nejraději se však věnuje prodlužování keratinem a balayage.

Prošla řadou školení, mezi kterými byste našli Wella Colour Certificate 1, 2 a 3, Paul Mitchell, Kérastase Hair and Scalp specialist, Nioxin Hair System, L’oreal Cosmetics and Styling a mnoho dalších.

Daniela Černá

Daniela Černá

Kadeřnice senior

Daniela vás v mžiku dostane svou magnetickou osobností. Je cílevědomá, rozhodná a co slíbí, to vždycky dodrží. Své klientky dokáže dokonale odhadnout a kromě toho, že je nakazí svou věčně optimistickou náladou, jim vždy dá přesně to, co hledají.

Vyniká v oblasti koloristiky, zabývá se především zesvětlováním a korekcemi barev. Věnuje se také prodlužování vlasů všemi technikami, které salon nabízí.

Veronika Sklenářová

Veronika Sklenářová

Kadeřnice junior

V přítomnosti téhle empatické, klidné a upřímné dušičky si dokonale odpočinete a společně najdete přesně ten styl, který vám bude vyhovovat nejen v den návštěvy, ale i dlouho po ní. Má ráda přirozenost, barvy, které dokonale podtrhují osobnost a lehký nenásilný styling.

Verči specializací je balayage, která vám bude s precizností přecházet z tónu do tónu, a také nejrůznější zesvětlovací techniky.

Alexandra Mash

Alexandra Mash

Specialista na prodlužování

Saša je velmi systematická a organizovaná. Vlasy vám prodlouží s absolutní šetrností a precizností tak, aby byl výsledek víc než dokonalý. Specializuje se na prodlužování technikou nanofixing i na úplně novou technikou Ice Cool, kterou si k nám do salonu dovezla až z domovského Ruska.

Lucie Martínková

Lucie Martínková

Recepční

Úsměv, který vás uvítá, jen co přejdete náš práh. Z Lucky dobrá nálada přímo sálá a pořádnou dávkou optimismu nakazí i vás, jen co prohodíte prvních pár slov.

U nás v salonu ji budete potkávat na recepci a vždy se ráda postará o váš maximální komfort.

Domluvte si setkání
s vaším kadeřníkem.

objednat se