737 071 564

Prodlužování vlasů

Jsme kadeřnický salon, který má více než 12 ti leté zkušenosti v oblasti prodlužování vlasů. V roce 2009 jsme vyhráli první místo v mezinárodní soutěži v prodlužování a zhušťování vlasů. Náš salon se specializuje na nejvyšší kvalitu služeb. Vlasy nejen nasazujeme, ale klientům poskytujeme kompletní vlasovou péči, tedy střih, barvení i melírovaní.

Používáme nejmodernější techniky prodlužování vlasů - naši horkou novinku NANOFIXING®.
Tuto techniku děláme jako jediný salon v České Republice.

Naším cílen není být velkotovárnou na prodlužování vlasů, chceme aby jste se u nás cítili jako doma, proto je naší doménou osobní přístup ke každé z Vás.

Salon COOL pracuje pouze s evropskými vlasy nejvyšší kvality.

Novinka Novinka vlasové pásky nanotapes
 

Novinka
neviditelné spoje
NanoFixing®

Tato technologie ze Švýcarska je naprostá novinka na českém trhu. Nejvyšší komfort nošení, který doposud byl vynalezen. Velikost spoje není větší než hlavička zápalky a proto si můžete s tímto prodloužením dovolit jakýkoliv typ účesu. Spoje NanoFixing můžete barvit, nevadí jim ani sauna, solárium, slaná voda v moři nebo chlór v bazénu. Se spoji, kvůli této nové technologii můžete zacházet jako s vlastními vlasy.

Tím, že tyto spoje jsou tak drobné oproti jiným, tak zátěž na vlasy je malá a proto nebrání nic přirozenému růstu vlasů. Plus tato technika se dělá za studena takže je velice šetrná k vašim vlasům.

Na korekci spojů / obnovu se chodí co 4-5 měsíců.

výhody:

 • velice malý, ale silný spoj ve velikosti zápalkové hlavičky
 • příjemné a pohodlné na nošení
 • spoje se můžou barvit
 • malá zátěž na vlasy
 • technika je dělaná za studena
Před
Po

Bezplatná konzultace

Pokud se rozhodnete pro prodloužení vlasů u nás, domluvíme si bezplatnou konzultaci, na které se dohodneme na počtu pramenů, barevné kombinaci, délce vlasů a metodě připevnění. Na konzultaci Vám spočítáme i přesnou cenu.
Při objednání vlasů se platí záloha ve výši 30% z ceny.

Péče o prodloužené vlasy

Péče o pravé evropské vlasy je prakticky stejné, jako o Vaše vlastní. Prodloužené vlasy můžete žehlit, foukat, natáčet ... Doporučujeme pouze jednou za 14 dní vlasový zábal.
Protože prodloužené vlasy přirozeně odrůstají s Vašimi vlasy, je nutné je zhruba jednou za dva až čtyři měsíce posunout výš. Není to žádný problém, vlasy si nemusíte pokaždé kupovat nové. Při správné péči Vám prodloužené vlasy vydrží i několik let.

 
 

PRODLUŽOVÁNÍ
VLASŮ GREAT LENGTHS

Great Lengths v prodlužování vlasů začal jako první a je jedničkou na trhu dodnes. Tato metoda je velice unikátní. K prodloužení se používá ultrazvukový přístroj, který je absolutní špičkou ve svém oboru a je velmi šetrný k Vašim vlasům. Tuto značku vlasů nosí většina světových celebrit, jako např. Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Rihanna a spousta dalších.

výhody:

 • díky ultrazvukové pračce jsou zbaveny veškerých bakterií, mikrobů apod.
 • vlasy zůstávají po celou dobu nošení hedvábně lesklé a téměř se nezkracují
 • CERTIFIKOVÁNO (jako jediná značka v oblasti prodlužování vlasů)
 • velmi snadná úprava díky neuvěřitelné lehkosti vlasů obrovský objem
PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ GREAT LENGTHS
 

Vlasy:

Díky kvalitě vlasů a spojů je nejšetrnější metodou současnosti. Nepoškozuje a absolutně nezatěžuje Vaše vlastní vlasy a spoje jsou téměř neviditelné. Vlasy jsou velmi kvalitní díky velkému množství keratinu. Velkou výhodou je jejich lehkost, téměř je na hlavě necítíte, ovšem díky lehké vlnitosti Vám vytvoří dechberoucí objem, který trvá po celou dobu nošení. Obrovskou předností jsou barvy, které se z vlasů nesmývají, i po roce nošení zůstává vlas stále stejný a dá se jakkoliv barvit a upravovat.

Spoj:

Spoj je tvořen ze speciálního materiálu složeného z lipidu, elastanu a keratinu (molekulární složení stejné jako složení lidského vlasu), tzn. že se vlastní vlasy doslova spojí s vlasy prodlužovanými, jakoby Vám přímo vyrostly z pokožky a zároveň Vaše vlasy nebudou nijak poškozeny. Všechny postupy jsou patentovány.

technika pro pevné vlasy micro ring
 

Vlasové pásky
NanoTapes

Nová inovativní technika NanoTapes jsou vyrobené z vysoce kvalitních středoevrospkých vlasů, které jsou příjemné na dotek a za pomocí této nanotechnologie bylo dosaženo maximální diskrétností. Samozřejmě Vám také garantujeme pevnost spojů a to zcela bez ztráty vlasu i při česání. Tuto metodu zatím v ČR nabízí pouze vybrané špičkové kadeřnické salony.

výhody:

 • jsou zhotovené z vysoce kvalitních středoevropských vlasů
 • Vaše prodloužené vlasy vypadají naprosto přirozeně
 • Posunutí i sundání nano pásek je šetrné k Vašim vlasům (pokud pečuje profesionál)
 • Aplikace je bezbolestná
 • Dlouhá živostnost vlasů - obvykle 8 posunutí i více (při správné péči)

Garance
pevnosti spoje:

 • Ultra jemné středoevropské vlasy
 • 100% ruční, precizní práce
 • Nano technologie - pevnost, pružnost a kvalita