Dámské & pánské kadeřnictví

Díky preciznosti módních technik střihů a letitých zkušeností v koloristice se řadíme na mezi absolutní kadeřnickou špičku v oboru, za kterou se klientky sjíždí z nejzazších koutů České republiky.

Náš salon se pyšní titulem Wella Quality Salon – ten odborníci z Wella Professionals udělují jen těm salonům, za jejichž kvalitu a servis se zaručují svým jménem.

Specializujeme se na techniky:
  • Balayage
  • Blond barvení
  • Netradiční tóny
Kadeřnictví

Naše nejpoužívanější techniky

Technika Balayage

Základem balayage je pohyb podobný zametání (z francouzského balayer = zametat), díky kterému se jednotlivé pramínky zahalí do mnoha k sobě ladících odstínů různé intenzity, které budí dojem přirozenosti.

Do tohoto stylu prosvětlování se zamilovaly naše klienty i slavné krásky v čele s Beyoncé, která nosí různě prosvětlené vlasy už několik let.

Technika Ombre

Zatímco balayage cílí na to, aby výsledek nebyl na první pohled příliš patrný, u ombré jsou přechody mezi barvami výraznější. Tato metoda odbarvování je vhodná pro ty klientky, které chtějí dosáhnout viditelnějšího barevného efektu.

Nošení ombré je poměrně nenáročné a pohodlné. Díky přirozenému vzhledu stačí barvu oživit jednou za 3 nebo 4 měsíce.

Technika Contouring

Toužíte po výraznějších lícních kostech nebo užším nosu? Speciální barvící technika umožní za správně umístěných barevných akcentů zvýraznit určitou přednost obličeje nebo zakrýt jeho drobné nedostatky.

Barevné odstíny se postarají o zvýraznění vašich předností pomocí světla a stínu. Určité partie v obličeji tak dokážeme pomocí zesvětlovací techniky prozářit, jiné utlumit.

Veškerou kosmetiku si můžete zakoupit u nás v salonu nebo na našem e‑shopu navštívit e-shop
K barvení používáme
barvy Wella a barvy
#mydentity
Poukazy na naše služby  
  zakoupíte na recepci v salonu

Malibu C Blondes - obsahuje vše, co si blondýnka může přát. Blond vlasy chrání před minerály a chlorem, dodává přirozený zdravý lesk a navrací jim život.

Malibu C Hard Water - účinně bojuje s tvrdou vodou a poskytuje vlasům absolutní detox. Vyřeší problémy se ztrátou lesku i nežádoucími odstíny vlasů a díky správnému ošetření bude barva na vlasech držet mnohem lépe.

Malibu C

Malibu C

Malibu C Hydrate - sada, která se postará o dokonalé zdraví a lesk chemicky narušených vlasů – ať už nešetrným barvením, melírováním nebo tepelnou úpravou.

Malibu C Scalp - hotová spása pro problematickou pokožku hlavy, která vás zbaví nánosů minerálů i otravných lupů.

Domluvte si setkání
s vaším kadeřníkem.

objednat se