Prodlužování vlasů Keratinem

Keratin je naše nejpoužívanější technika. Při dodržení správného technologického postupu nemůže dojít k poškození Vašich vlasů. Naopak, tato metoda je šetrná k Vašim vlasům, protože keratin je součástí vlasového vlákna a vlasy tak mohou volně dýchat a růst. Náš keratinový spoj není větší než zrnko rýže a je nejmenším spojem ze všech používaných metod prodlužování vlasů. I pro naše klientky s velmi jemnými vlasy máme vlastní řešení. Náš keratin jako jediná metoda umožňuje pramen rozdělit na polovinu a podle typu vlasů naší klientky můžeme prodlužovat i Vaši ofinu. Náš keratin se nedrolí, nevymývá a drží barevný odstínPokud se rozhodnete pro prodloužení vlasů u nás, domluvíme si bezplatnou konzultaci, na které se dohodneme na počtu pramenů, barevné kombinaci, délce vlasů a metodě připevnění. Na konzultaci Vám spočítáme i přesnou cenu. Při objednání vlasů se platí záloha ve výši 30% z ceny.

Péče o pravé evropské vlasy je prakticky stejné, jako o Vaše vlastní. Prodloužené vlasy můžete žehlit, foukat, natáčet ... Doporučujeme pouze jednou za 14 dní vlasový zábal.

Protože prodloužené vlasy přirozeně odrůstají s Vašimi vlasy, je nutné je zhruba jednou za dva až čtyři měsíce posunout výš. Není to žádný problém, vlasy si nemusíte pokaždé kupovat nové. Při správné péči Vám prodloužené vlasy vydrží i několik let.