737 071 564

Prodlužování vlasů Great Lengths

Great Lengths

Prodlužování
vlasů
Great Lengths

Great Lengths v prodlužování vlasů začal jako první a je jedničkou na trhu dodnes. Tato metoda je velice unikátní. K prodloužení se používá ultrazvukový přístroj, který je absolutní špičkou ve svém oboru a je velmi šetrný k Vašim vlasům. Tuto značku vlasů nosí většina světových celebrit, jako např. Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Rihanna a spousta dalších.

VLASY

Díky kvalitě vlasů a spojů je nejšetrnější metodou současnosti. Nepoškozuje a absolutně nezatěžuje Vaše vlastní vlasy a spoje jsou téméř neviditelné. Vlasy jsou velmi kvalitní díky velkému množství keratinu. Velkou výhodou je jejich lehkost, téměř je na hlavě necítíte, ovšem díky lehké vlnitosti Vám vytvoří dechberoucí objem, který trvá po celou dobu nošení. Obrovskou předností jsou barvy, které se z vlasů nesmývají, i po roce nošení zůstává vlas stále stejný a dá se jakkoliv barvit a upravovat.

SPOJ

Spoj je tvořen ze speciálního materiálu složeného z lipidu, elastanu a keratinu (molekulární složení stejné jako složení lidského vlasu), tzn. že se vlastní vlasy doslova spojí s vlasy prodlužovanými, jakoby Vám přímo vyrostly z pokožky a zároveň Vaše vlasy nebudou nijak poškozeny. Všechny postupy jsou patentovány.

VÝHODY

  • díky ultrazvukové pračce jsou zbaveny veškerých bakterií, mikrobů apod.
  • vlasy zůstávají po celou dobu nošení hedvábně lesklé a téměř se nezkracují
  • CERTIFIKOVÁNO (jako jediná značka v oblasti prodlužování vlasů)
  • velmi snadná úprava díky neuvěřitelné lehkosti vlasů
  • obrovský objem